życzenia urodzinowe dla wujka
Dla mężczyzny

Życzenia urodzinowe dla wujka

Jak wiadomo wujek jest jedną z najbliższych osób. Można zatem złożyć mu nie tylko mniej oficjalne, ale również śmieszne życzenia. Wszystko zależy od tego, jaką relację ze swoim wujkiem ma dana osoba.

Złożenie życzeń osobiście

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie złożenie wujkowi życzeń osobiście. Jak wiadomo praktycznie dla każdego mają one wtedy najbardziej istotne znaczenie. Jakie życzenia można złożyć omawianemu członkowi rodziny?

Życzenia urodzinowe dla wujka powinny być przede wszystkim szczere. Należy zatem powiedzieć je z pełną energią i uśmiechem. Wujek będzie wtedy wiedział, że płyną one prosto z serca. Rekomendowane jest oczywiście składanie niestandardowych życzeń.

Warto dowiedzieć się wcześniej, na do dokładnie wujek czeka. Może to być zwrot podatku, zaległa wypłata czy chęć zakupu nowego samochodu. Życzenie zdrowia, szczęścia, pomyślności jest zbyt standardowe. Rekomendowane jest wykazanie się zdecydowanie większą kreatywnością.

Złożenie życzeń telefonicznie

Może oczywiście zdarzyć się sytuacja, kiedy dana osoba nie będzie mogła widzieć się z wujkiem w dniu jego urodzin. Należy wtedy złożyć życzenia telefonicznie. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie w porównaniu do wysyłania e-maila czy pisania SMS-ów.

W rozmowie telefonicznej słyszy się bowiem głos, co wpływa na pobudzenie emocji. Tak samo jak w przypadku składania życzeń osobistych, muszą one płynąć prosto z serca. Życzenia oczywiście nie mogą być szablonowe.

Warto najpierw zapytać się wujka, co u niego słychać oraz jak się czuje. Dopiero później zalecane jest złożenie życzeń. Warto oczywiście znać plany wujka na najbliższy rok. Jeżeli będzie to wyjazd za granice, można życzyć podróży dookoła świata. Z kolei w przypadku, gdy wujek planuje kupić samochód – jego ulubionej marki. Najważniejsza jest jednak pamięć.

Hejo, jesteśmy pasjonatkami robienia zakupów i wręczania podarków! Dołącz do naszego świata!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *