Dla niego

Prezent dla chłopaka do 50 zł. Powiedz, jak wiele dla Ciebie znaczy w kilku prostych krokach!

Twój chłopak ma niebawem urodziny? Może zbliża się Dzień Chłopaka albo już wkrótce będziecie wspólnie świętować Walentynki? Bez względu na to, jaka okazja czai się za rogiem, już dziś możesz pomyśleć o prezencie dla chłopaka z Katalogu Marzeń. W Katalogu Marzeń udowadniamy, że wystarczy już niewielki wydatek, aby wywołać szczery uśmiech na twarzy ukochanego. Poznaj sprawdzone pomysły na prezent do 50 zł dla chłopaka i ciesz się sprawioną mu niespodzianką.

Ekstremalny prezent do 50 zł dla chłopaka

Twój ukochany to prawdziwy miłośnik dużych prędkości, znacznych wysokości i przekraczania kolejnych granic W takim razie na pewno spodobają mu się sporty ekstremalne, do których uprawiania niezbędna okazuje się tzw. zimna krew. Jeśli szukasz właśnie takiego prezentu do 50 zł dla chłopaka, postaw na przykład na szaloną jazdę gokartem na profesjonalnym torze wyścigowym.

Podobnych emocji dostarczą godziny spędzone w parku linowym. Długie, wymagające trasy będą doskonałym sprawdzianem siły mięśni i zdolności analitycznego myślenia. Wystarczy jeden niewłaściwy krok, aby zawisnąć kilka metrów nad ziemią i musieć wracać na trasę tylko przy pomocy własnych mięśni. Taki prezent do 50 zł dla chłopaka sprawdzi się zarówno, jeśli szukasz upominku dla męża, jak i wtedy, gdy zastanawiasz się, co podarować chrześniakowi. Obaj panowie poczują dziecięcą radość i będę się doskonale bawić.

Filmowe prezenty do 50 zł dla chłopaka

Szukasz prezentu do 50 zł dla chłopaka, który jest prawdziwym fanem kina? To znak, że warto podarować mu coś naprawdę filmowego. Voucher do platformy VOD da mu dostęp do najlepszych filmów z całego świata. Choć o udział w festiwalach obecnie niełatwo, taki prezent do 50 zł dla chłopaka pozwoli mu poczuć się niczym prawdziwy filmowy krytyk. Kinowe emocje przeniosą się na waszą kanapę, a debatom dotyczącym obejrzanych w ten sposób filmów po prostu nie będzie końca!

Innym pomysłem na filmowy prezent do 50 zł dla chłopaka jest wizyta w świecie wirtualnej rzeczywistości. Dzięki temu obdarowany poczuje się tak, jakby sam był bohaterem filmu akcji. A po zmaganiach z potworami z pewnością chętnie odpocznie w namiocie zbudowanym z koców i poduszek. Przecież powszechnie wiadomo, że to właśnie z takiego miejsca najlepiej ogląda się filmy! Może dodatkowo oddasz mu jeszcze we władanie pilot od telewizora…? ?

Niespodzianki, czyli zaskakujące prezenty do 50 zł dla chłopaka

Twój ukochany uwielbia być zaskakiwany? W takim razie podaruj mu jeden z Pakietów Marzeń, w którym nie brakuje pomysłów na aktywne spędzanie czasu. Doskonałym prezentem do 50 zł dla chłopaka będzie na przykład pakiet „Małe Marzenia”. Niewielki voucher zawiera ponad sto, spośród których to on sam wybierze to marzenie, które najbardziej chciałby spełnić.

Sportowe prezenty do 50 zł dla chłopaka

Wyjątkowo często wybieranymi prezentami do 50 zł dla męża lub chłopaka są dziś upominki sportowe. Nauka gry w badmintona to świetny sposób na spalenie zbędnych kalorii i dostarczenie ciału niezbędnej dawki ruchu. Po takim treningu pod okiem doświadczonego instruktora Twój chłopak z pewnością pokocha ten sport i odkryje całkiem nową pasję.

Wstęp na ściankę wspinaczkową to pomysł na prezent do 50 zł dla chłopaka, który uwielbia góry. Przekonaj go, że wcale nie musi wyjeżdżać w góry, aby cieszyć się emocjami związanymi ze wspinaniem. Wystarczy, że spróbuje swoich sił na ściance, a już zawsze będzie mógł trenować górską technikę nawet w środku miasta.

Niecodzienne prezenty do 50 zł dla chłopaka

Za Tobą już mnóstwo inspiracji z Katalogu Marzeń, a Ty nadal szukasz niebanalnego prezentu do 50 zł dla chłopaka? W takim razie koniecznie skorzystaj z naszych podpowiedzi! Zwiedzanie Muzeum Polskiej Wódki w Warszawie pozwoli obdarowanemu voucherem chłopakowi lub mężowi poznać historię tego trunku. Okazja do wspólnego podziwiania gwiazd za miastem nadarzy się natomiast, jeśli spośród prezentów do 50 zł dla chłopaka wybierzesz nasz specjalny voucher z serii Chwile Warte Więcej.

Jeśli nadal szukasz pomysłów na udany prezent do 50 zł dla męża lub chłopaka, koniecznie odwiedź sklep internetowy Katalogu Marzeń pod poniższym adresem: https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-dla-chlopaka. Znajdziesz tam kolejną porcję inspiracji.

Hejo, jesteśmy pasjonatkami robienia zakupów i wręczania podarków! Dołącz do naszego świata!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *