Dla niego

Zaskocz partnera wyjątkowym prezentem na urodziny

Wieloletnie związki mają to do siebie, że pary znają się praktycznie na wylot , a większość zachowań jest przewidywalnych. Szukając oryginalnego prezentu dla partnera, z którym dzielimy życie już od wielu lat, z każdym rokiem coraz trudniej znaleźć coś, co go zaskoczy.

Dziś chcemy podpowiedzieć kilka pomysłów, które być może  okażą się tymi w 100% trafiony i unikatowy.

Powrót do przeszłości

Pamiętasz moment, w którym pierwszy raz poczuliście do siebie przysłowiową miętę? Przypomnij sobie miejsce lub okoliczności, które są dla Was ważne i które były tłem dla ważnych i pozytywnych wydarzeń w Waszym związku. Być może jest to polana, na której wspólnie oglądaliście zachody słońca, a może kawiarnia, gdzie po raz pierwszy się spotkaliście? Jako prezent na urodziny zorganizuj taka podróż sentymentalną, którą uczcicie szampanem lub ulubionym winem. Będziecie mogli powrócić wspomnieniami do najlepszych, wspólnie spędzonych chwil, jeszcze raz je przeżyć i poczuć się młodo, beztrosko. Taki prezent z pewnością będzie miał większą wartość niż każdy inny, materialny upominek, tym bardziej, jeśli ta podróż do przeszłości będzie dotyczyła tak odległych lat.

Domowe SPA

Kto z nas nie chciałby dostać w prezencie vouchera do SPA, z serią zabiegów pielęgnacyjnych i relaksujących masaży? A może by tak podarować na urodziny takie SPA, tyle że zorganizowane we własnych czterech ścianach? To w zasadzie nic trudnego. Wystarczy wyposażyć się w kilka akcesoriów oraz odpowiednio zaplanować wieczór. Co nam będzie potrzebne?

  • Świece do masażu
  • Nastrojowa muzyka
  • Olejek eteryczny i podgrzewać 
  • Ręcznik

Rozpocznij wieczór od zaproszenia swojego partnera do tego, aby wygodnie położył się na brzuchu i zrelaksował. Włącz muzykę, przygaś światło rozgrzej na podgrzewaczu olejek eteryczny i przystąp do delikatnego masażu karku i pleców. Nie musisz posiadać specjalnych umiejętności masażysty, wystarczy, że wczujesz się w swoją rolę, a Twój partner będzie pomrukiwał dając do zrozumienia, że to mu się podoba. 

Po takim zmysłowym masażu pora na posilenie się pysznym posiłkiem – oczywiście również stworzonym Twoimi rękami. Wybór potrawy powinien być podyktowany upodobaniami kulinarnymi solenizanta oraz Twoimi możliwościami. Warto jednak postawić na coś, czego Twój partner dawno nie jadł i przyrządzenie mu danej potrawy na urodziny będzie dla niego miłym zaskoczeniem. 

Taki wieczór urodzinowy na pewno na długo pozostanie w pamięci solenizanta i z pewnością będzie należał do tych bezcennych wspomnień na lata.

Zmysłowa sypialnia

W długoletnim związku świetnym pomysłem na prezent może być coś, co posłuży Waszej relacji intymnej. Wybór jednego z gadżetów erotycznych może być świetnym pomysłem pod warunkiem, że wybierz taki, co do którego masz pewność, że nie będzie w żaden sposób obrażał lub krępował partnera. Warto odwiedzić ekskluzywny sklep erotyczny, w którym można znaleźć szeroki wybór akcesoriów zarówno dla par, jak i singli. Gadżety do masażu, olejki rozgrzewające czy zmysłowe kajdanki, które zachęcą partnera do bardziej wysublimowanych zabaw to propozycje, które warto wziąć pod uwagę.

Taki prezent z pewnością zrobi wrażenie i jednocześnie sprawi, że pozbędziecie się nudy i rutyny z Waszej sypialni.

Mamy nadzieję, że nasze pomysły będą dla Ciebie inspiracją, dzięki której znajdziesz idealny prezent urodzinowy dla swojej drugiej połowy. 


Artykuł przygotowany we współpracy z serwisem cowsiecipiszczy.pl

Hejo, jesteśmy pasjonatkami robienia zakupów i wręczania podarków! Dołącz do naszego świata!

Jeden komentarz

  • Marclena

    Fajne pomysły, na pewno sie zasugeruję, tym bardziej, że teraz gdy nie można wychodzić z domu, trzeba sobie inaczej radzić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *