Własnoręczny prezent dla mamy od dziecka
Bez kategorii

Własnoręczny prezent dla mamy od dziecka

Każdą mamę ucieszy prezent własnoręcznie wykonany przez dziecko. Jest to bowiem przedmiot wykonany od serca. Tak naprawdę nie liczy się tutaj efekt, tylko intencje. Poszukując różnych pomysłów warto zajrzeć na różne strony z rękodziełem. Dzieci również potrafią wykonać przeróżne ciekawe propozycje.

Modne handmade

Produkty wykonane własnoręcznie są modnym rozwiązaniem na prezent. Mogą to być propozycje wykonane z papieru. Laurki to ponadczasowe prezenty wykonywane przez dzieci. Często są one zdobione wstążeczkami, bibułą, cekinami, koralikami. Bardzo pomocne okazują się również ozdobne dziurkacze. Dla mamy idealnym prezentem będzie ozdobna ramka ze zdjęciem dziecka, taką pracę może wykonywać nie jedno dziecko z ogólnie dostępnych materiałów, mogą to być patyczki po lodach, które odpowiednie przyklejona stworzą ramkę na zdjęcie. Taką ramkę można ozdobić np. na kawą, cekinami i koralikami, czy pestkami z dyni. Tutaj przede wszystkim liczy się pomysł, trochę cierpliwości i precyzja wykonania.

Efektywne lampiony

Własnoręczny prezent dla mamy od dziecka może przybierać różnorodną postać. Ciekawą propozycją są również lampiony wykonane ze słoików. Takie przedmioty można odkleić bibułą.ścianki słoika są kolorowe a jednak jeżeli włoży się do nich świeczkę będą dawały efekt lampiony. Dodatkowo można słoiki ozdobić atrakcyjnymi wzorkami przykleić do nie cekiny fajne efektowne wzory. Jest to prosty sposób na uzyskanie atrakcyjnego przedmiotu, który będzie idealny jako prezent.

Ozdobne pudełeczka

Technika decoupage jest stosunkowo łatwym sposobem ozdabiania różnych przedmiotów, nawet małe dziecko może wykonać na przykład szkatułkę dla swojej mamy tą techniką. Wystarczy, że zakupimy na przykład drewniane szkatułkę, bądź pojemniczek następnie dziecko powinno pokryć jego powierzchnię białą farbą, kolejną rzeczą, którą należy zrobić jest przyklejenie odpowiednio wyciętych wzorów z ozdobnych serwetek, następnie tak ozdobione ściany trzeba pokryć warstwą odpowiedniego lakieru do decoupage`u. Właściwie większość przedmiotów można ozdobić tą techniką i uzyskać efektowny prezent.

Hejo, jesteśmy pasjonatkami robienia zakupów i wręczania podarków! Dołącz do naszego świata!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *