niespodzianka dla pary młodej
Dla kobiety,  Dla mężczyzny

Niespodzianka dla pary młodej od przyjaciół

Wesele czy ślub to doskonale zaplanowane wydarzenia. W ich planowaniu uczestniczy para młoda. Z tego powodu miła niespodzianka przygotowana przez gości może sprawić, że w pełni przewidywalny dzień można zamienić w jeszcze bardziej wyjątkowe wydarzenie.

Czym zaskoczyć parę młodą?

Jednym z popularnych pomysłów, który może być wykorzystany podczas wesela, jest przygotowanie filmu z życzeniami. Gdy chcemy przygotować i zaprezentować taki film warto jednak wiedzieć:

  • jaki jest harmonogram wesela
  • jakie atrakcje zostały już zaplanowane
  • jakie są gusta pary młodej.
    Do korzyści jakie zapewnia przygotowanie filmu z życzeniami można zaliczyć możliwość wybrania bardzo różnych form jego realizacji. Możemy przygotować bardziej luźny, zabawny teledysk, w którym uczestniczą zaproszeni goście, jak też możemy zrealizować bardziej poważny film choćby z życzeniami członków rodziny. W ten sposób niespodzianka dla pary młodej może być indywidualnie dopasowana choćby do osobowości czy indywidualnych oczekiwań nowożeńców.

Występ po wyjściu z kościoła

Jeśli niespodziankę chcemy przygotować podczas ceremonii ślubu wówczas możemy wykorzystać moment po wyjściu z kościoła. Ciekawym pomysłem może być przygotowanie występu artystycznego, w którym udział wezmą przyjaciele pary młodej. Do przygotowania takiego wydarzenia dodatkowo wykorzystać można nagłośnienie, co pozwoli na zrealizowanie bardziej profesjonalnego występu.

Dodatkowy film z wesela

Niemal każdy dysponuje obecnie telefonem z kamerą czy aparatem. Pozwala to wykorzystać je w celu zrealizowania filmików, które następnie mogą być wykorzystane jako alternatywna wersja filmu weselnego i dodatkowy, wyjątkowy prezent dla pary młodej. Jest to doskonały sposób na przygotowanie materiału filmowego, choćby wyłącznie z gronem najbliższych przyjaciół nowożeńców.

Hejo, jesteśmy pasjonatkami robienia zakupów i wręczania podarków! Dołącz do naszego świata!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *