pomysł na prezent gwiadkowy dla żony
Dla niej

Pomysł na prezent gwiazdkowy dla żony

Ani się obejrzymy, a minie jesień i nastanie zima, a wraz z nią uwielbiane przez większość ludzi Święta Bożego Narodzenia. Nie ma to, jak usiąść z rodziną przy wigilijnym stole, a po wieczerzy obdarować się wzajemnie prezentami. Mężowie często zadają sobie pytanie: “Co wręczyć swojej partnerce?” Oto pomysły na prezent gwiazdkowy dla żony.

Diamenty najlepszym przyjacielem kobiety

Tak śpiewała o nich Marylin Monroe i to prawda – kobiety wprost uwielbiają biżuterię. Łańcuszek, bransoletka, czy kolczyki ucieszą każdą panią. Gdy mąż postawi na coś bardziej ekstrawaganckiego, np. zegarek z cyrkoniami, może być pewien, że jego towarzyszka życia będzie zadowolona. To nie tylko bowiem elegancki gadżet, ale też bardzo praktyczny. Wybór odpowiedniej biżuterii nie powinien zająć 5 minut. Należy poświęcić nieco więcej czasu, aby kupić coś wyjątkowego, co będzie pasowało do osobowości małżonki, trafi w jej gust, a przede wszystkim będzie odzwierciedlało głębokie uczucie do niej. Gdy dodatkowo skorzysta się z usługi wygrawerowania biżuterii, prezent nabierze bardziej osobistego wymiaru. Niezłym pomysłem jest też profesjonalny szampon ze sklepu fryzjerskiego.

Zrób to sam!

Żona doceni starania męża, gdy prezent zrobi on samodzielnie. Świetnym pomysłem jest album ze wspólnymi zdjęciami. Niech to nie będzie miszmasz przypadkowych fotografii, ale określona ich kategoria, np. wspomnienia z początkowego etapu związku, czy wspólne podróże. Co będzie do tego potrzebne? Wybrane zdjęcia wywołane u fotografa, album i… trochę czasu. Aby prezent wyglądał na jeszcze bardziej solidny i przemyślany, można kupić album z dedykowanymi miejscami na opisy. W ten sposób wspomnienia minionych chwil będą bardziej żywe!

A na koniec… kilka porad

Gwiazdka jest raz w roku. Nie kupuj żonie czegoś, co mogłaby sama sobie sprawić. Kobiety nie lubią dostawać praktycznych prezentów do domu. Daruj sobie więc mikser, suszarkę do włosów, czy kubek i zdaj się na nieco romantyzmu. Oryginalny pomysł na prezent gwiazdkowy dla żony? Bilet do teatru, voucher do SPA, lot widokowy nad miastem, bilet na koncert jej ulubionego zespołu. Taki podarunek nie zostanie przez nią zapomniany.

Hejo, jesteśmy pasjonatkami robienia zakupów i wręczania podarków! Dołącz do naszego świata!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *