Dla mężczyzny,  Dla niego

Aktywna wiosna – gadżety, które przydadzą się w nadchodzącym sezonie

Chyba każdy z nas nie może już doczekać się pierwszych wiosennych promieni słonecznych i cieplejszego podmuchu wiatru. Wiosna budzi w nas chęć do życia i spędzania czasu na świeżym powietrzu.aby w tym roku urozmaicić sobie aktywność poza domem, podpowiadamy, w jakie gadżety i akcesoria warto zainwestować.

Hulajnoga elektryczna

To absolutny hit wśród gadżetów na wiosnę. Hulajnoga elektryczna daje mnóstwo radości i satysfakcji. Jazda na niej z prędkością dochodzącą do 25 km/h z pewnością wyzwoli w nas sporą dawkę adrenaliny, a możliwość szybkiego przemieszczenia się z jednego miejsca na drugie bez konieczności poruszania się po zakorkowanej jezdni. To właśnie jedna z największych zalet hulajnogi elektrycznej, która wiosną coraz częściej wybierana jest jako alternatywa dla podróżowania po mieście samochodem, autobusem czy tramwajem. Zapewnia jednocześnie większy komfort niż jazda na rowerze, gdyż stojąc nieruchomo na platformie nie ryzykujemy zgrzania się i spocenia. 

Na rynku pojawiło się sporo tego rodzaju elektrycznych sprzętów, więc jest w czym wybierać. Przykładowo hulajnoga elektryczna Xiaomi to doskonały wybór dla osób, które traktują taką aktywność w kategoriach rekreacyjnych. Posiada wbudowany akumulator, który umożliwia jazdę na jednym ładowaniu do 45km, dzięki czemu z powodzeniem możemy podróżować nią do pracy i z powrotem, o ile trasa nie przekracza 20 km.

Dron

Dron to z kolei propozycja dla tych, którzy uwielbiają spędzać czas w terenie. Za pomocą drona można fotografować i filmować przestrzeń z lotu ptaka, co zdecydowanie przyda się podczas wycieczek w górach czy w innych atrakcyjnych lokalizacjach. Nowoczesne drony mogą także podążać za nami, więc wybierając się na wycieczkę rowerową będzie on kręcił z góry całą naszą trasę bez konieczności sterowania nim. Taki gadżet to świetna zabawa na co dzień i przydaje się niemal w każdych okolicznościach. Za jego pomocą możemy uwiecznić wyjątkowe chwile z bliskimi, na przykład podczas ogrodowych imprez czy będąc na wczasach. 

Smartwatch

Ten gadżet z pewnością przypadnie do gustu każdej osobie, która lubi wiosną uprawiać sport. Smartwatch, czyli wielofunkcyjny zegarek, będzie doskonałym wsparciem i motywatorem w trakcie biegania czy uprawiania innych aktywności na świeżym powietrzu. Pozwala on mierzyć przebyty dystans, spalone kalorie oraz tętno. Wiele modeli ma również możliwość odbierania połączeń, sterowania muzyka w telefonie, a także odczytywania powiadomień z kanałów social media.

Smartwatch polecany jest każdemu, kto lubi wyznaczać sobie cele sportowe oraz dążyć do ich realizacji. Wiedza o tym, ile spaliliśmy kalorii czy jaki dystans przebyliśmy z pewnością będzie motywowała nas do poprawy swoich osiągnięć.

Słuchawki bezprzewodowe

Kolejne akcesorium przyda się osobom, które nie wyobrażają sobie wiosennej aktywności bez muzyki. Słuchawki bezprzewodowe to wygodny i praktyczny gadżet, który najczęściej wybierają biegacze oraz osoby jeżdżące na rowerze. Brak przewodów, które w klasycznych słuchawkach musielibyśmy przekładać pod ubraniem sprawia, że możemy słuchać muzyki bez konieczności łączenia słuchawek z telefonem czy innym odtwarzaczem. Choć najczęściej słuchawki bezprzewodowe używane są przez osoby uprawiające sport, to sprawdzą się one również podczas spacerów czy innych aktywności na dworze, podczas których chcielibyśmy słuchać muzyki czy też prowadzić rozmowę telefoniczną bez konieczności trzymania telefonu przy uchu. Słuchawki łączą się z urządzeniem za pomocą bluetooth, więc wystarczy, że będzie on umieszczony w kieszeni, torebce czy plecaku, aby móc wygodnie słuchać dźwięku. Warto także pamiętać, że takie słuchawki posiadają wbudowane przyciski, którymi możemy zatrzymać muzykę, odebrać lub zakończyć połączenie za pomocą kliknięcia w ich obudowę. Nie musimy więc sięgać po telefon, aby wykonać tę czynność.

Wyżej wymienione sprzęty i akcesoria doskonale sprawdzą się na wiosnę i będą świetnym urozmaiceniem wiosennych aktywności bez względu na to, jaką formę ruchu czy sportu preferujemy.

Hejo, jesteśmy pasjonatkami robienia zakupów i wręczania podarków! Dołącz do naszego świata!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *